wtorek, 30 lipca 2013

ICE'N'GO w ZOO!

Jak już w ostatnim poście pisałam, w mojej pracy mam przyjemność jeździć to tu to tam. W zeszłym tygodniu wybraliśmy się do ZOO w Chorzowie. Jak to zwykle na wycieczkach bywa, przystanek na WC musi być! Ale czemu piszę o WC? a no temu, że właśnie na przeciwko WC stoi sobie mała budka, a przed nią kolorowa tablica...
Jak widać jest to reklama hmm deseru lodowego ICE'N'GO. Są to, jak wynika z opisu, małe kuleczki o różnych smakach. Chciałabym napisać, że są pyszne lub niedobre, ale niestety w godzinach porannych owa budka była jeszcze zamknięta, przez co niestety deseru skosztować nie mogłam. Jak również nie mogłam wypytać o nic sprzedawcy. Nie omieszkałam jednak zrobić zdjęcia, bo na tablicy pięknie wytłuszczone zostało, że deser o smaku cytrynowo-limonkowym jest polecany dla osób, które nie mogą spożywać glutenu. Ciekawa jestem jak z resztą smaków, ale to nie zmienia faktu, że inni mogą brać przykład od tej firmy, która jak widać pofatygowała się i taką informację umieściła.

Może ktoś z Was miał już okazję deser wypróbować?? Jakie wrażenia? Strasznie mnie korci pojechać do tego ZOO jeszcze raz, ale oczywiście tym razem na "kuleczkowe lody" ;)

2 komentarze:

  1. Jest więcej zwykłych produktów w zwykłych sklepach, gdzie producenci informują nas o tym, że są bezglutenowe i nie musimy się doszukiwać podejrzanych składników na etykietach. Na przykład żelki Akuku, Monte, szynki: Szwarcwaldzka, Serrano, Prosciutto (w Biedronce). Fajnie byłoby, gdyby takich produktów było jeszcze więcej, bo nie ukrywajmy - dieta bezglutenowa nie należy do tanich :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Te lody są pyszne mi smakuje guma baloowa ale kazdy ma swoj smak sproboj jest warto

    OdpowiedzUsuń